ÖDEME İŞLEMLERİ

Websitemizden yapacağınız alışverişlerde SSL sertifikası ve 3D güvenlik sistemi kullanılmaktadır. Kredi kartı hırsızlığı veya dolandırıcılığına karşı sistemlerimiz korunmaktadır.

KREDİ KARTI İLE ÖDEME

Kredi kartı ödemelerinizde IYZICO ve PAYTR ödeme alt yapılarını tercih etmekteyiz. Kullanılan bu iki firma da BDDK onaylı ve Türkiye'de önemli bir hacme sahip güvenilir firmalardır.

Satın almak istediğiniz ürünlerin seçimini tamamladıktan sonra geleceğiniz ödeme ekranında kredi kartı ile ödeme seçeneğini tercih etmeniz halinde size kredi kartı bilgileriniz sorulacak ve bu bilgiler güvenli bir şekilde bankanıza iletilerek ödeme onayı alınacaktır. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde onay anlık olarak alınmakta olup siparişiniz onaylanmaktadır.

Kredi kartı bilgilerinizin güvenliği için kredi kartı bilgileriniz kesinlikle sistemimizde kayıt altına alınmamakta, bilgiler hemen ilgili bankaya SSL ile 256 bit şifrelenerek gönderilmekte ve bankadan onay bilgisi alınmaktadır.

Bilgilerinizin güvenliği için sistemlerimiz donanımsal ve yazılımsal olarak en güncel teknolojiler kullanılarak her türlü tehdite karşı korunmaktadır. 

Sitemizden tüm bankaların kredi kartları kullanılarak tek çekim işlem yapılabilmekte, aynı zamanda anlaşmalı olduğumuz bankaların kredi kartları kullanılarak taksitli ödeme işlemleride yapılabilmektedir.

Sistemimizden alışveriş yapabilmeniz için kredi kartınızın internetten alışveriş yapmaya açık olması gerekmektedir. Kredi kartınızın ait olduğu bankanın müşteri hizmetlerini arayarak kredi kartınızı internetten alışverişe açtırabilirsiniz.

KAPIDA ÖDEME 

Ürünleri kapıda teslimatta ödeme seçeneği ile satın alabilirsiniz. Mevcut kargo firmamızın durumuna bağlı olarak kapıda ödeme işlemlerini nakit ya da kredi kartı ile yapabilirsiniz. Kapıda ödemelerde sepet tutarınıza ekstra kapıda ödeme ücreti yansıtılabilir.

Ürün favorilerime eklendi.
Karşılaştırmaya eklendi.

Siteyi kullanmaya devam ederek çerezlerin “Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metni”nde belirtilen

amaçlar ve yöntemler kapsamında değerlendirileceğini kabul etmiş sayılmaktasınız.